Luxe PRESENTATIE box
Berg nu jouw TOP fotoboek, EXCELLENT ECO of baby fotoalbum op in een bijpassende box. En deze is wel heel bijzonder met de bovenzijde die je als presentatie open kan laten staan. Kies voor de optimale bescherming van jouw fotoboek en bestel deze luxe opberger erbij. Geef je wensen aan voor de voorkant en jouw fotobox wordt zo een echte blikvanger in de kast of op tafel. Bestel de PRESENTATIE box met opdruk of foto standaard, achter acryl of op HD metaal voor jouw album.
De Presentatie box bestaat uit een geheel waarbij de bovenkant middels een luxe uitvoering gekanteld neergezet kan worden. Er zijn 3 diktes beschikbaar – 3, 6 en 8 cm, ieder voor verschillende diktes fotoboeken. De houten rand kan met allerlei tinten worden bewerkt.
Voor het deksel kun je kiezen uit 3 modellen voor het plaatsen van de gepersonaliseerde opdruk met foto en/of tekst:
- op standaard verdikt museumkarton
- achter acryl
- op HD metaal


Kies je formaat en dikte voor jouw album
passend voor fotoboeken van 20 tot 300 pagina’s
12 formaten
| Formaat | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Vierkant | 20x20cm | 25x25cm | 30x30cm | 35x35cm | |
| Staand | 20x25cm | 20x30cm | 25x30cm | 25x35cm | 30x40cm |
| Liggend | 30x20cm | 30x25cm | 35x25cm | 40x30cm |
3 diktes
De volgende formaten zijn beschikbaar:

3 cm

6 cm

8 cm
Hout in 9 kleuren
Het kleuren van het hout krijgt steeds meer aandacht. Dit brengt het geheel tot een nog hoger level. Laat je verrassen door de keuze.
Basiskleuren – Natural | Black (wengue) | White – geen meerprijs
Overige kleuren – Metallic Goud | Silvermist | Evergreens | Cotton Candy | Bluebell | Red hot – meerprijs € 15
Linnen – suède – fluweel – retro-stof – leer – hout
Helemaal je eigen stijl voor de kaft
- Linnen
- Suède
- Fluweel
- Retro-stof
- Leer standaard (lederlook)
- Luxe leer | meerprijs € 15
- Premium leer | € 25
- Genuine leer | meerprijs € 35
Je eigen stijl als presentatie
UITVOERING KANTELBARE VOORZIJDE

GEPERSONALISEERD

ACHTER ACRYL

OP HD METAAL
De Presentatie box bestaat uit een geheel waarbij de bovenkant middels een luxe uitvoering gekanteld neergezet kan worden. Er is keuze uit 3 modellen voor het plaatsen van de gepersonaliseerde opdruk met foto en/of tekst:
- op standaard verdikt museumkarton
- achter acryl | meerprijs vanaf € 12,50 tot € 25
- op HD metaal | meerprijs vanaf € 12,50 tot € 25
PRESENTATIE box - 20x20cm
- Linnen met
- Foto
- tekst op STANDAARD materiaal
- Houten rand box in natural tint
PRESENTATIE box - 25x20cm
- Luxe leer met
- Foto
- tekst achter ACRYL
- Houten rand box in metallic gold tint
PRESENTATIE box - 40x30cm
- Fluweel met
- Foto
- tekst op HD METAAL
- Houten rand box in wengue tint
OP ZOEK NAAR EEN ANDERE VARIANT?
NEEM EEN KIJKJE BIJ ALLE OPBERGERS

Unieke box
van koffiedik
Van € 25 – € 30
Smart box
hout met lasergravering
Van € 55 – € 70

Cadeau box
met acryl voorzijde
Van € 35 – € 50












